מרכז גריאטרי גבעת השלושה - בהרחבה

מרכז גריאטרי גבעת השלושה - בהרחבה 

 

  • בכבוד האדם ובזכויות הקשיש והחולה. 
  • ברגישות אנושית ומקצועית.
  • בהשקעה ובעבודה קשה.
  • בחתירה למצוינות, הבאה לביטוי בהשקעה בהון אנושי ובמשאבים המושקעים במכלול הפעילויות.
  • בעבודה על בסיס שקיפות מלאה.
  • במתן סיוע לאוכלוסייה המבקשת לאשפז את אחד מבני המשפחה במרכז ומאפשרים תשלום "טרום קוד", עד לקבלת אישור הזכאות על ידי משרד הבריאות.


איכות ומקצועיות:
המרכז עומד בסטנדרטים הנקבעים על ידי משרדי הבריאות והרווחה ובתקני האיכות של מכון התקנים ISO.

שעות הביקור גמישות. עם זאת, בשעות הרחצה והמנוחה נבקש להימנע מכניסה לחדרים על מנת לשמור על צנעת הפרט.

יציאת דייר לחופשה אפשרית בשמחה. גם בחופשה אנו דואגים ליקירכם ולכן יש לתאם  מראש עם אח/ות אחראי/ת המחלקה את היציאה לחופשה ולקבל אישור רפואי. כל זאת, לצורך הכנת הדייר ועל מנת לציידו בתרופות שעליו ליטול (ביציאה לחופשה חותמים על "טופס חופשה", המעדכן את הצוותים לגבי מועד חזרתו של הדייר).

שיתוף פעולה עם המשפחות: בכל עניין ונושא. בכל מחלקה קיימת תיבת משוב, שבה יכולים בני המשפחה לכתוב הערות ובקשות. כמו כן, אפשר לשוחח עם הצוות ולתאם פגישות לייעוץ, להיכרות ולמשוב.

פינות נוי ירוקות לטיול ולמרגוע קיימות בחצר. לשירותכם מכונות אוטומטיות לשתייה קרה/ חמה.

מסיבות בחגים מתקיימות במהלך השנה. בני המשפחה מוזמנים לבוא לחגוג עמנו. הודעה על כל מסיבה מועברת בנפרד בלוחות המודעות של המחלקות. 

מסיבות יום הולדת קבוצתיות מתקיימות מדי רבעון בכל מחלקה, המשפחות מוזמנות להצטרף.

מצלמות מותקנות במחלקות לשיפור הפיקוח והשמירה על הדיירים. 

במרכז פועלת ועדה למניעת התעמרות וכן ועדה פליאטיבית - דאגה לטיפול תומך בסוף החיים. ניתן לפנות לעובדת הסוציאלית לקבלת פרטים.


כל המחלקות מתנהלות תחת פיקוח רפואי סיעודי במשך 24 שעות ביממה. 

מערכת תקשורת מתקדמת ביותר מופעלת במקום על מנת לאפשר מידע שוטף בזמן אמת על כל דייר ודייר. המערכת מאפשרת לצוות המרכז להקפיד על נוהלי בקרה ובטיחות ברמה גבוהה.

במרכז מכון לפיזיותרפיה המופעל על ידי צוות פיזיותרפיסטים מיומן ומסור, המעניקים טיפולי פיזיותרפיה פרטניים והפעלת תנועתית קבוצתית. 

 במרכז צוות רב־מקצועי, הדואג לשמר את המצב הבריאותי של הדיירים ואף לשפרו כדי להיטיב את איכות חייהם. הצוות כולל: רופא, אחיות, מטפלים, דיאטנית, קלינאי  תקשורת, פיזיותרפיסט, מרפאה בעיסוק, עובדת סוציאלית, מדריכת תעסוקה ועובדות משק.


המרכז מקפיד על מסגרת פעילות תרבותית-חברתית מגוונת,  כדי לספק תוכן ועניין לחיי הקשישים. בין היתר, הדיירים נהנים מתרפיה במוסיקה, גינון טיפולי, רקדנית בטן, הוצאת עיתון, טיפול באמצעות בעלי חיים, שיחות קבוצתיות, צפייה בסרטי וידאו, אפייה, יצירה בקרמיקה, טיולים, יציאות מאורגנות לבתי קפה ולמרכזי קניות, שעת עיתון, חוג תורה, חוג עבודות יד, משחקים, מסיבות לציון ימי הולדת וחגי ישראל, הצגות תיאטרון יידיש, ועוד.