2016 חוגגים את פורים יחד עם הדיירים

2016 פורים 


תלמידים, בני נוער ומתנדבים הגיעו למוסדות קשת לחגוג את חג הפורים יחד עם הדיירים. תחפושות, גם של הצוותים, כיבוד, בלונים, זיקוקין, משלוחי מנות והרבה שמחה אפיינו את האירועים, שעוררו שמחה בלב הדיירים וגרמו לקירוב לבבות.

באירועים בגבעת השלושה השתתף ראש העיר פתח תקווה, מר איציק ברוורמן וכן לוחמי צוותי אוויר, מתנדבים ותלמידים מבתי ספר בעיר. בסיום האירוע חולקו תעודות הוקרה למתנדבים. היה זה אירוע מחמם לב ומרגש, שגרם לקירוב לבבות בין-דורי ולשמחה רבה בקרב הדיירים.

בלה-גרדיה התקיימו אירועים בשיתוף תלמידים מתלמוד תורה מבית חב"ד בתל אביב, שהגיעו לחלק משלוחי מנות לקשישים, שרו ורקדו ושימחו את לב הדיירים. ביום המחרת הגיעה קבוצה של מתנדבים מבית כנסת בכפר שלם ובליווי משה מדמון, משגיח הכשרות של לה גרדיה קראו במגילה ושמחו את הדיירים. אחד המתנדבים הביא ציורים עם ברכות לקשישים, פרי ידם של תלמידים מבית הספר "בילויים" ברמת גן (הכיתה של בנו), שהיו הפתעה נעימה ומרגשת לדיירים.

במרכז יום צהלון התקיים נשף תחפושות ותחרות נושאת פרסים. רוב הקשישים הגיעו מחופשים ואלו שלא אופרו וחופשו על ידי הצוות. הזמר שמוליק נדל שר, הרקיד וסחף את החברים במסיבת ריקודים נהדרת וחולקו משלוחי מנות טעימים מטעם בית חב"ד. הקראת המגילה התקיימה בהשתתפות הרב אריה ברדה.

למרכז יום אביבים הגיעה קבוצה של סטודנטים, שהנחו חידון ומשחקים באווירה פורימית. לאחר השתייה הגיעו מחב"ד לקריאת מגילה, לחלוקת משלוחי מנות, לשירה ולריקודים.

במועדון אביבים התקיים קרנבל פורים שמח, עם שירים, ריקודים, משלוח מנות, תחרות תחפושות והפתעות נוספות יחד עם קבוצה של חיילים מחיל האוויר, שרקדו עם הדיירים. אחד החיילים, שהוא סטנדאפיסט חובב, הופיע עם קטעים מצחיקים ושעשע את הדיירים.

גם במועדון היימס התקיימה מסיבה עליזה, שכללה מגנטים, פינות איפור, אוזני המן, חידון ומוזיקה. עובדי בנק הפועלים תרמו את אוזני המן ועובדי מלון בוטיק "נורמן" תרמו את משלוחי המנות לקשישים.