חזון העמותה

עמותת קשת מציבה בראש מעייניה את טובתם ורווחתם של הדיירים ובני משפחותיהם. העמותה תוביל לקידום ערכי כבוד האדם וזכויות החולה. עובדי העמותה יהוו פה ואוזן קשבת למטופלים, תוך שמירה על אמינות, שקיפות ויושרה מקצועית

החזון שלנו:

עמותת קשת – הבית החם והמיטבי לטיפול באוכלוסייה המבוגרת.
עמותת קשת תהווה אות ומופת בהענקת שירותים מתקדמים: רפואיים, סיעודיים וטיפוליים לכל טווח האוכלוסייה.

עמותת קשת תשתף את הדיירים בתהליכי תכנון, שיפור ומתן מענה לצרכים מתוך ראייה של טובת הלקוח והקשבה ל"קולו", והיענות לצרכיו השונים במתן שירותים ייחודיים ואחידים כאחד.

עמותת קשת תקדם קשר עם הקהילה במוסדותיה ותקיים פעילויות פנאי ותרבות ייחודיות לקהלי יעד שונים, לרבות תושבי הסביבה המבקשים ליהנות ולהכיר את פעילויותיה.

עמותת קשת תפעל לשיפור ולהתאמה של הסביבה הפיזית, לפיתוח מבנים ותשתיות, להרחבה ושיחלוף מיטות.

כעמותה ציבורית ברמה פרטית, הפועלת מתוך תרומה לחברה, קשת תקפיד לשמור על תמהיל במתן שירותיה בין אוכלוסייה ציבורית לפרטית, תוך העדפת מקבלי השירות הציבורי ושמירה על יציבות כלכלית – בכפוף לנוהלי רשם העמותות ואישור ועדות האסיפה הכללית של קשת.

עמותת קשת תמשיך בטיפוח המשאב האנושי – קידום, פיתוח ושמירה על איכותו ומקצועיותו, לרבות הכשרת עובדים . (אלישבע – לנסח משפט טוב יותר )

עמותת קשת תפעל לקידום רווחת הפרט, תמיכה בעובדים ובמשפחתם בעת מצוקה, טיפוח מוטיבציה ומעורבות של עובדים, קיום תרבות ארגונית-ניהולית לעידוד מחויבות והזדהות עם קשת.

עמותת קשת תקדם שיתוף פעולה בתהליך מתן השירותים וקידום תכניות חדשות לאוכלוסייה המבוגרת עם אשל-ג'וינט ישראל, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות ועמותות אחרות.

אנחנו כאן בשבילכם.​

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם​

מוסדות העמותה

אנחנו כאן בשבילכם.

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם