חזון העמותה

קשת מציבה בראש מעייניה את טובת הדיירים ובני משפחתם ומובילה לקידום ערכי כבוד האדם וזכויות החולה. עובדי העמותה מהווים אוזן קשבת ופה לכל המטופלים, תוך שמירה על שקיפות ויושרה.

עמותת קשת מספקת מגוון שירותים לצורכי האוכלוסייה המבוגרת ובני משפחותיהם על בסיס הידע המקצועי שרכשנו במשך 35 שנות פעילות. אנו שמים בראש מעייננו את ערך השוויון בתמיכה ושואפים תמיד ליצירת שותפויות ויחסי גומלין עם ארגונים וגופים נוספים.

מוסדות קשת הם הבית החם והמיטבי לאוכלוסייה המבוגרת
עמותת קשת היא אות ומופת בהענקת שירותים מתקדמים בתחום הרפואי, הסיעודי והטיפולי.

אנו משתפים  את הדיירים ומשפחותיהם בתהליכי תכנון והשיפור שלנו ובוחנים תמיד את מערך הצרכים כשלנגד עיננו טובת הלקוח והקשבה ל"קולו" במתן שירותים ייחודיים ואחידים כאחד.

עמותת קשת מקדמת קשר עם הקהילה ומקיימת פעילויות פנאי ותרבות ייחודיות לקהלי יעד שונים בשיתוף תלמידים, חיילים, מתנדבים ועוד.

קשת פועלת ללא לאות לשיפור והתאמה של הסביבה הפיזית על ידי פיתוח מבנים ותשתיות, הרחבה ושיפוץ ופועלת כל הזמן ליצירת תנאי החיים הטובים ביותר לדייריה ולחברי המועדונים.

כעמותה ציבורית הפועלת מתוך תרומה לחברה קשת שומרת על תמהיל במתן שירותיה בין אוכלוסייה ציבורית לפרטית, תוך העדפת מקבלי השירות הציבורי ושמירה על יציבות כלכלית.

קשת מטפחת את המשאב האנושי ופועלת לקידום, פיתוח ושמירה על איכותם ומקצועיותם של אנשי הצוות בכל התפקידים.

קשת מקדמת את רווחת הפרט מקיימת תרבות ארגונית וניהולית יוצאת דופן, משקיעה בפעילויות תרבות והעשרה ופועלת לשמירה על מוטיבציה ונכונות בקרב העובדים. העמותה ומציעה לעובדים ולמשפחותיהם תמיכה בעת מצוקה ומחוייבת לעובדיה בכל עת.

אנחנו כאן בשבילכם.​

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם​

מוסדות העמותה

אנחנו כאן בשבילכם.

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם